Ostatnie dni spędzaliśmy na celebracji wyjątkowego dnia! Z okazji Dnia Kobiet zorganizowaliśmy spotkania,
podczas których wspólnie celebrowaliśmy naszą siłę i piękno.
Każda z naszych wspaniałych seniorek otrzymała mały prezent – zestaw kosmetyków, aby poczuły się jeszcze piękniej!
Gościliśmy również dyrektora Centrum Usług Społecznych w Pełczycach Marka Góreckiego, który przyniósł ze sobą piękne kwiaty.
Cieszymy się, że możemy tworzyć tak wspaniałą społeczność! Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!



